Генпрокуратура "оптимізує" веб-сайт за 400 тисяч

Вівторок, 7 серпня 2012, 15:26

Генеральна прокуратура 31 липня уклала угоду з ТОВ "Веб-Формат" на супроводження інтернет-порталу ГПУ та веб-сайтів обласних прокуратур.

Вартість угоди становить 400 тис гривень, повідомляє портал "Наші гроші" із посиланням на публікацію у "Віснику державних закупівель".

Окрім послуг з технічного супроводу існуючого сайту ГПУ передбачено створення та впровадження макетів дизайну для регіональних сайтів, розробку модуля "Фотогалерея", а саме можливість створення фотогалерей та завантаження більше ніж одного файлу, створення навігаційного модуля для сторінки "Державні органи в Інтернеті" (реалізація швидкого та зрозумілого навігаційного пошуку необхідного посилання), оптимізацію модуля "Статистика", оптимізацію роботи модуля у БД, впровадження нового програвача відео, реалізацію можливості дублювання новин у інші рубрики.

Торги проведені за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", оскільки ТОВ "Веб-формат" надавало Генпрокуратурі послуги із супроводження сайту 2010 році.

Ця компанія в 2011 році отримала авторські права на комп’ютерну програму Web Logic Publishing, за допомогою якої був створений сайт прокуратури, від ВАТ "Фінпорт Текнолоджіс Інк.".

Тому Генпрокуратура посилається на неможливість найму іншого виконавця робіт.

Як повідомлялося, у 2011 році ГПУ замовила "Веб-Формату" роботи з модернізації сайту на суму 1,10 млн гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!