Україна може підняти ціни на газ заради кредиту МВФ - Хорошковський

П'ятниця, 30 березня 2012, 19:13

Україна розробляє план поступового підвищення внутрішніх цін на газ, що є умовою відновлення кредитів МВФ, адже цього року Україну чекають масштабні передвиборні витрати і виплата понад 5 млрд доларів зовнішнього боргу.

Перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський в інтерв'ю заявив, що в квітні переговори з фондом продовжаться, пише Reuters.

"Ми говоримо про умови продовження програми та можливості отримання наступного траншу. Ці переговори йдуть постійно, я в них брав участь, коли був у Вашингтоні, впевнений, що делегація, яка поїде в кінці квітня на переговори, також буде піднімати ці питання. Вони не знімаються з порядку денного ", - сказав Хорошковський.

"Дуже важливо створити систему адресної допомоги і після цього перейти до прийняття рішення, за яким графіком підвищувати тарифи до економічно обгрунтованого рівня".

"І уряд, і МВФ, ми прагнемо введення економічно обумовлених тарифів. Але ми намагаємося пояснити МВФ, що підвищенню тарифів має передувати інша робота".

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович заявляв, що Україна не погодиться з вимогою Мiжнародного валютного фонду щодо пiдвищення цiн на газ для населення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!