Азаров хоче збільшити надходження від IT-галузі у 10 разів

Четвер, 1 березня 2012, 15:17

Уряд збільшить державне замовлення на підготовку студентів для високотехнологічних галузей економіки, зокрема IT-технологій.

Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров, йдеться у повідомленні уряду.

"Нам потрібно перерозподілити державне замовлення у бік збільшення спеціалістів, зокрема у галузі IT-технологій", - зазначив Азаров і додав, що таке перепрофілювання за 5-10 років дасть результат.

За його словами, зараз усі вищі навчальні заклади готують близько 5 тис випускників для IT-галузі на рік.

Прем’єр зазначив, що за розрахунками фахівців IT-галузі кількість студентів необхідно збільшити до 25 тисяч.

При цьому він запевнив, що всі випускники таких вишів будуть забезпечені робочими місцями у цій галузі з високою заробітною платою.

Глава уряду повідомив, що зараз вітчизняний ринок IT-технологій виробляє продукції на приблизно 15 млрд гривень, а Кабінет міністрів має намір збільшити надходження від цієї галузі у 10 разів.

"Зараз ми зіткнулися із колосальними проблемами, коли наша вища школа випускає, на превеликий жаль, не тих спеціалістів, які нам потрібні", - сказав глава уряду.

При цьому прем’єр-міністр підкреслив, що коли фаховість спеціаліста не відповідає потребам ринку, то таким випускникам буде досить складно знайти собі роботу.

"Це головна проблема, адже вам потрібен не просто диплом, вам потрібна робота, гарна високооплачувана робота. Тому ми зараз важко виправляємо те, що було неправильно зроблено у попередні роки", - підкреслив він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!