Мінтранс перевірить готовність перевізників до зими

Вівторок, 2 листопада 2010, 19:59

Мінтрансзв'язку посилить перевірки готовності пасажирського автотранспорту до роботи в зимовий період.

Про це повідомили в прес-службі міністерства, передає УНІАН.

Згідно з повідомленням, з 9 по 27 листопада 2010 року буде реалізовано комплекс профілактичних заходів на автомобільному транспорті "Перевізник-зима-2010".

Крім профілактичних заходів - роз'яснювальної роботи, буде проведено спільні позапланові перевірки автомобільних перевізників, водії яких упродовж цього року скоїли серйозні дорожньо-транспортні події або допустили грубі порушення правил дорожнього руху.

Для цього будуть створені спільні робочі групи з числа працівників ДАІ ГУМВС, УМВС і територіальних управлінь Головавтотрансінспекції в Автономній Республіці Крим, областях, Києві і Севастополі.

Комплексом заходів "Перевізник-зима-2010" передбачена перевірка суб'єктів господарювання, що надають послуги з перевезення пасажирів і вантажів на підставі виданих ліцензій, характеристики автобусів, використовуваних для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів, а також порушень Правил дорожнього руху, допущених водіями автобусів, і т.п.

При перевірках технічного стану автобусів, особливо тих, які експлуатуються в гірській місцевості, увага буде сконцентрована на їх готовності до роботи в зимовий період, справність запасних виходів, укомплектованості засобами пожежогасіння, нормативах пробігу автобусів з початку експлуатації, фактах встановлення додаткових місць для сидіння пасажирів тощо.Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!