"Газ України" пішов на поступки теплокомуненерго

П'ятниця, 8 жовтня 2010, 14:44

ДК "Газ України" укладатиме договори про постачання природного газу підприємствам комунальної теплоенергетики для проведення опалювального сезону, незважаючи на поточні борги.

Про це заявив міністр з питань житлово-комунального господарства Юрій Хіврич, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Хіврич відзначив, що, незважаючи на поточну заборгованість підприємств ТКЕ перед компанією "Газ Україна", договори будуть укладатися.

Він додав, що на сьогодні поточна заборгованість перед компанією становить 1,8 млрд. гривень.

"Вже почався процес підписання таких договорів. Ми зробили все, що від нас залежить. Ми розробили договір, який повинен бути підписаний між компанією "Газ України" і підприємствами теплоенергетики", - підкреслив Хіврич.

За його словами, всі договори для проведення опалювального сезону будуть підписані до 13 жовтня.

Як повідомлялося, раніше "Газ України" заявляв, що договори з підприємствами комунальної теплоенергетики на забезпечення природним газом у новому опалювальному сезоні 2010-2011 років будуть укладатися лише за умови оформлення актів звірки із компанією і 100% розрахунків за спожитий енергоносій, після чого будуть виділятися планові обсяги природного газу.

Раніше у п'ятницю Хіврич повідомив, що МінЖКГ готує проект постанови уряду про погашення з державного бюджету заборгованості підприємств теплокомуненерго за спожитий газ в опалювальний період 2009/2010 років у частині, яку становить різниця в тарифах.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!