"Київенерго" готова гріти киян, але немає "відмашки" з КМДА

Вівторок, 5 жовтня 2010, 15:43

Всі житлові будинки в Києві будуть підключені до тепла до 20 жовтня включно.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова правління компанії "Київенерго" Едуард Соколовський, повідомляє "ЛІГАБізнесінформ".

"З 11 жовтня будемо підключати ті будинки, у яких є акти готовності і немає заборгованості. Основна частина житлових будинків підключається 5-6 днів. Практика показує, що протягом 10 днів всі будинки підключаються, і опалювальний сезон починається в повному обсязі ", - сказав глава правління АК "Київенерго".

При цьому Соколовський заявив, що компанія готова підключити будинки до тепла раніше 11 жовтня, але на це немає "відмашки" мерії.

"Ми діємо на підставі розпорядження КМДА. Існує черговість - в першу чергу підключається лікувальні установи, дитячі сади, школи, а в другу - житлові будинки. Одночасно всім подати тепло технічно неможливо", - уточнив він.

Разом з тим, Соколовський не став коментувати версію про те, що міські влада затягує із початком опалення з метою економії.

"Міська влада орієнтується на два критерії - готовність "Київенерго" і прогноз Гідрометцентру. Ми завершили підготовку до опалювального сезону до 1 жовтня. Ми технічно готові. Якщо буде такий наказ, ми готові підключити", - сказав голова правління енергокомпанії.

Зазначимо, що відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, "включення систем опалення здійснюється власниками теплових господарств за узгодженням з теплопостачальними організаціями за умови, що протягом трьох діб середня добова температура повітря не перевищує 8 ° C".

Згідно з даними Гідрометцентру, починаючи з неділі, 3 жовтня, середньодобова температура в Києві тримається на рівні 6-8 градусів і не підвищиться протягом найближчих 10 днів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!