Колонки

Фальшивий Обама
Для мене Копенгагенський самміт асоціюється з Обамою, який з'являється на прес-конференції для оголошення угоди, яку бачили лише п'ять країн, а потім поспішає до аеропорту, щоб повернутися у Вашингтон і перечекати бурю.
Очищення кризою: рік по тому
Нас чекає прихід компаній з ЄС та США, які забезпечать ринок замовленнями на аутсорсинг. З ним простіше: виникли ризики в одній країні - переніс замовлення в іншу.
Десять днів на бюджет
Бюджетний саботаж ставить під загрозу фінансування соціальних програм, виплату зарплат, пенсій, стипендій, а також проведення виборів президента.
Грецька трагедія євро
Член єврозони не може бути виключений з ЄС, що дозволяє таким країнам, як Греція, брехати, маніпулювати, шантажувати і збирати все більше і більше фондів спільноти.
Захистити банкрута
Гроші - це товар для банків. Вони купували його по всьому світу за 2-3% річних, імпортували до України та продавали через куплені ними ж українські банки уже за 80% річних. Надзвичайно прибутковий бізнес.
Відновити капіталізм
Урядам слід стимулювати інноваційну економіку, а не нескінченні дороги та вітряки. Кращий спосіб здолати спад - перебудувати економіку, щоб вона відродилася на новому, більш "нормальному" рівні.
ПФТС: агонія влади
Ті стандарти управління, якими користується керівництво Асоціації ПФТС, більш схожі на інші приклади - приклади тоталітарних режимів, які, як вважалося, давно канули в Лету.
Придбати не можна продати
Один з учасників подібних аукціонів розповідав, що однорічна BMW X5 була продана за 28 тисяч доларів, дворічний Porsche Cayenne S та Porsche Cayenne Turbo "пішли" за 21 тисячу доларів кожен.
Повернення монетаризму
Центральні банки повинні мати можливість жонглювати більш ніж однією кулькою. Надання грошовій масі більшої ваги у стратегії монетарної політики допоможе регуляторам не випустити з рук усі кулі.
Надто великі, щоб жити
Дозвіл великим банкам продовжувати брати участь у торгах власними акціями деформує фінансові ринки. Чому їм має бути дозволений ризик, коли платники податків страхують їх втрати?
Міфи про контрабанду сигарет
Якщо в Україні справді спостерігається навала контрабанди, то виникає просте питання: а звідки ж беруться додаткові мільярди надходжень до бюджету?
Важкий пошук правил
МВФ відігравав важливу роль у подоланні кризи, але якщо світ хоче створити міжнародну фінансову систему, у якій кризи є лише винятком, то Фонд повинен посісти чільне місце у справі їх попередження.