Публікації

Мегабанкрутство. Чому НБУ вивів з ринку Мегабанк і хто від цього найбільше програє?
Чому збанкрутував банк? Чи означає це, що фінансова система почала "сипатися" через війну? Як банкрутство банку пояснюють в НБУ та що про це думають власники установи?
Першим прийшов, першим пішов? Які міжнародні гіганти продовжують фінансувати Росію
Чим довше, тим краще, вважали вони. Але чи так це? Багаторічна історія діяльності в Росії не забезпечує лояльності російських споживачів.
НБУ підвищив ставку до 25%. Що це означає та якими можуть бути наслідки
Після тримісячної перерви Національний банк оголосив про рішення підвищити облікову ставку у 2,5 раза – з 10% до 25% річних. Як це позначиться на житті українців?
Європа не може без російського газу, Україна не припиняє транзит. Як же позбавити Кремль 100 мільярдів?
Кому та якими маршрутами Росія постачає газ, коли ЄС злізе з "енергетичної голки" Кремля та чому Україна не зупиняє транзит через вітчизняну ГТС?
Голод, інфляція, стагнація. Куди котиться світова економіка та як на це впливає війна в Україні?
Світ опинився в економічній пастці і цим спробує скористатися Росія, щоб легітимізувати вторгнення в Україну. Проте є інший варіант.
Як вивести USDT на картку і перевести в готівку
З початком війни багато українців вирішили убезпечити свій капітал і перевести гривні в долари. Враховуючи обмеження купівлі валюти, було використано такий алгоритм: придбати криптовалюту за гривні, а потім вивести USDT через долари. За березень громадяни України здійснили транзакції на 1,7 млрд дол, використовуючи іноземні системи платежів. У квітні сума зменшилася, але залишилася доволі солідною: 0,9 млрд дол.
Нафтове ембарго проти Росії: що ухвалили країни ЄС і як це вплине на економіку агресора
Європейські політики наголошують, що ембарго буде болючим, але чи здатне воно знищити економіку країни-агресора та зупинити російську машину війни? Навряд чи.
Довоєнні податки та мита повертаються. Які пільги хоче порізати уряд і чому?
У поданому напередодні у Верховну Раду законопроєкті уряд пропонує скасувати більшість податкових пільг. Від чого влада пропонує відмовитися?
"Як ми вас усіх зберемо?". Чому не всі біженці повернуться в Україну
Кількість осіб, які в’їжджають в Україну, уже перевищує кількість осіб, які виїжджають з неї. Хто назавжди залишиться в інших державах?
Безпека, тарифи та безкоштовний роумінг. Як мобільні оператори працюють під час війни
Завдяки чому компанії забезпечують стабільний мобільний зв'язок навіть на тимчасово окупованих територіях, чи безпечно там користуватися послугами українських операторів та коли зростуть тарифи?
До війни Collar експортувала товари для тварин у 78 країн. Як компанії вдалось вціліти в Чернігові та почати з нуля
Як підприємство пережило оточення Чернігова росіянами, завдяки чому компанії вдалося втримати працівників та як після виїзду в західні області Collar знову повернулась в рідне місто.
Будівництво, викуп чи оренда. Що з житлом для переселенців: розбір
Влада обіцяє побудувати для переселенців тисячі квартир за пів року. Скільки людей може отримати житло і чи можливо реалізувати цей план за такий короткий час?
Велика розмова про відбудову: як Україні втримати економіку та ефективно використати допомогу з усього світу
У цивілізованому світі вже ніхто не сумнівається в перемозі України. Тому на різних рівнях почалися дискусії про відбудову нашої держави – її економіки та інфраструктури.
"Труба Медведчука" руйнує керівну вертикаль "Нафтогазу". Інтерв'ю з відставним менеджером держкомпанії
Як планувалося розвернути "трубу Медведчука" на користь України, чому країна досі не відмовилася від транзиту російської нафти, та чому ліквідують найбільшу мережу державних газових автозаправок?
Мільярд доларів, зустрічі в ОП з міністрами та непублічні штрафи. Як Альфа-банк хоче зберегти статус-кво в Україні
Як росіянин Михайло Фрідман намагається зберегти український Альфа-банк і чи є майбутнє у фінустанови в Україні.
Повернути "Мрію". Як Україна може відбудувати найбільший у світі літак
Ан-225 міг бути врятований. Що завадило евакуювати "Мрію" та інші літаки з аеропорту в Гостомелі і як тепер відновити гордість українського авіапрому?