Євро передбачили зростання до максимумів з 2014 року

Понеділок, 30 липня 2018, 15:45
 

Єдина європейська валюта може зміцнитися до долара завдяки оптимістичній оцінці економіки єврозони.

Про це пише Bloomberg.

Євро 26 липня впало на максимальну за місяць величину до долара після того, як Європейський центробанк знову пообіцяв залишити процентні ставки без змін, "принаймні, до кінця літа 2019 року".

Але регулятор супроводжував цей прогноз оптимістичною оцінкою економіки єврозони, де, як зазначив президент ЄЦБ Маріо Драгі, посилюється ціновий тиск в умовах ослаблення напруженості в глобальній торгівлі.

Деякі аналітики угледіли в цьому невідповідність, яка може обіцяти жорсткість монетарної політики раніше, ніж наразі оцінюють ринки, що, в свою чергу, надасть підтримку євро.

"Припущення про те, що ставки залишаться колишніми, "принаймні, до кінця літа", здається таким, що суперечить фундаментальним факторам", - говорить головний стратег Canadian Imperial Bank of Commerce за валютами країн "Групи 10" Джеремі Стретч.

"Не дивлячись на негайну корекцію, в середньостроковій перспективі євро може і повинен торгуватися вище", - сказав він.

CIBC прогнозує, що євро завершить цей рік на позначці 1,18 долара, як очікують і опитані агентством Блумберг економісти, а до середини 2019 року подорожчає до 1,23 долара і за підсумками наступного року досягне 1,28 долара - рівня, який не спостерігався з 2014 року.

Хоча медіанна оцінка опитаних агентством Блумберг аналітиків в останні місяці знизилася, вона все ж має на увазі зміцнення євро до 1,26 долара до кінця наступного року.

Опціони також сигналізують, що недавня слабкість євро пройде. У четвер шестимісячні і однорічні індикатори розвороту ризику по парі євро-долар досягли найменш "ведмежих" рівнів за два тижні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!