Суд зобов'язав Держгеонадр розглянути заявку УГВ по розробці шельфу

Четвер, 21 червня 2018, 15:35
 

Київський апеляційний адмінсуд зобов'язав Державну службу геології та надр повторно розглянути заявку АТ "Укргазвидобування" про видачу спеціального дозволу на геологічне вивчення та розробку Салакарської площі, що знаходиться в акваторії Азовського моря.

Про це йдеться в постанові суду від 12 червня, оприлюдненому в держреєстрі, передає enkorr.

Площа Салакарської ліцензованої ділянки становить близько 970 кв. км. Документи на видачу ліцензії терміном на 30 років "Укргазвидобування" направила в Держгеонадр ще в лютому 2017 року, а в липні вони були повернуті геологічною службою без розгляду з формулюванням "у зв'язку з невідповідністю в заяві, з пояснювальною запискою і оглядової карті назв структур, розташованих в межах Салакарськой площі".

Нагадаємо, Державна служба геології та надр відмовила ПАТ "Укргазвидобування" у видачі спеціального дозволу на геологічне вивчення та розробку Салакарской площі, що знаходиться в акваторії Азовського моря.

Раніше голова "Укргазвидобування" Олег Прохоренко заявляв, що до 2020 року Україна збільшить видобуток газу та зменшить його споживання, що дозволить не імпортувати "блакитне паливо".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!