Порошенко підписав зміни до держбюджету

Четвер, 30 листопада 2017, 11:30
 

Президент Порошенко підписав зміни до державного бюджету на 2017 рік, якими передбачено додатково 7,6 мільярда гривень на субсидії.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента.

"Президент підписав зміни до держбюджету 2017 року, спрямовані на вирішення невідкладних соціально важливих питань", - сказано в ньому.

Раніше субвенція з держбюджету місцевим бюджетам на надання пільг і житлових субсидій населенню для оплати житлово-комунальних послуг становила 61,2 млрд гривень, після підписання закону - 68,8 млрд гривень.

Також передбачено виділення 0,3 млрд гривень для виплати зарплати працівникам установ охорони здоров'я.

1,1 млрд гривень виділено на проведення заходів з соціально-економічного розвитку окремих територій, а 1,8 млрд гривень - Донецькій області на погашення заборгованості за електричну енергію підприємств водопостачання, ще 300 млн гривень - на держпідтримку шахт.

Окрім того, збільшено фінансування Міністерства внутрішніх справ на 1,7 млрд гривень (до 54,8 млрд гривень) для збереження чинних розмірів виплат поліцейським і складу цивільного захисту (1,6 млрд гривень - для Національної поліції, 1,1 млрд гривень - для Державної служби з надзвичайних ситуацій).

Також збільшено фінансування Служби зовнішньої розвідки на 200 млн гривень до 1,1 млрд гривень в 2017 році.

Видатки держбюджету буде збільшено за рахунок економії бюджетних коштів з обслуговування держборгу в сумі 3,4 млрд гривень і за рахунок залишку коштів у сумі 7,6 млрд гривень, передбачених Пенсійному фонду.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла зміни до державного бюджету України на 2017 рік 9 листопада.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!