Великий російський взуттєвий рітейлер збанкрутував

Четвер, 14 вересня 2017, 19:34

Арбітражний суд Москви визнав банкрутом великого російського взуттєвого рітейлера АТ "Фірма "Анта" (бренд Carlo Pazolini).

Про це пише "РИА Новости".

Як повідомив в суді представник тимчасового керуючого Майї Яровікової, на момент перших зборів кредиторів, які пройшли в серпні, до реєстру вимог кредиторів "Анти" були включені вимоги на 6,4 мільярда рублів.

Всі кредитори проголосували за введення конкурсного виробництва.

Суд затвердив конкурсним керуючим арбітражного керуючого Сергія Бойка. Його звіт про хід банкрутства призначений на 5 березня.

Carlo Pazolini - восьмий за величиною взуттєвий рітейлер на російському ринку і четвертий серед російських взуттєвих підприємств. Виручка компанії в 2015 році становила 7,3 млрд рублів.

Carlo Pazolini - один з небагатьох російських рітейлерів, хто зміг зберегти свій український актив.

Справа в тому, що рітейлер ніколи не належав росіянам напряму, писала раніше Liga.net.

До недавнього часу магазини керувалися ліквідованим зараз Карло Пазоліні Трейдінг, кінцевими бенефіціарами якого були генеральний директор мережі Анатолій Греков і маловідома широкому загалу Алла Гракова.

Правонаступником фірми стала черкаська компанія з аналогічною назвою і таким же переліком власників, яка також знаходиться в процесі ліквідації.

Зараз магазини Carlo Pazolini знаходяться в управлінні іншої юридичної особи - компанії Дет Груп, якою володіє директор з розвитку мережі Ростислав Резун.

powered by lun.ua