ГПУ допомогла зняти арешт зі складів та рахунків "Тедіс Україна"

Четвер, 11 травня 2017, 14:21

Печерський районний суд Києва скасував арешт рахунків ТОВ "Тедіс Україна" в ПАТ КБ "Приватбанку" та АТ "Райфайзен Банк Аваль", а також зобов’язав повернути компанії вилучені тютюнові вироби.

Про це повідомляють "Наші Гроші".

Такі рішення суд ухвалив 4 та 5 травня.

решт з банківських рахунків було знято за клопотанням заступника генерального директора "Тедіс Україна" Дмитра Доніка. Слідчий Генпрокуратури проти задоволення клопотання не заперечував.

Також слідчий ГПУ не заперечував проти повернення тютюнових виробів, які були вилучені в кінці березня під час обшуку складу в Запоріжжі та в Сумах на початку квітня. Слідчий вказав, що ці сигарети "не є знаряддям вчинення кримінального правопорушення та не є речовими доказами".

Як відомо, скандал навколо компанії "Тедіс Україна" спалахнув наприкінці березня.

31 березня Луценко повідомив про обшуки у "Тедіс". Аваков звинуватив компанію у фінансуванні тероризму.

"У справі компанії "Тедіс Україна", пов'язаної з російським олігархом Ігорем Кесаєвим, проводять понад 100 обшуків у декількох містах України", - повідомляв міністр.

Аваков також звинуватив тютюнового монополіста в "допомозі терористичним організаціям псевдо республік та несплаті податків".

3 квітня суд заарештував корпоративні права компанії й заборонив засновникам, працівникам "Тедіс Україна" розпоряджатися ними будь-яким чином.

5 квітня суд заарештував кошти на розрахунковому рахунку в столичній філії Приватбанку.

12 квітня Печерський суд зобов’язав повернути конфісковані тютюнові вироби компанії.

Tedis Ukraine, створена в 2011 році ТОВ "Торгова компанія "Мегаполіс-Україна", в травні 2016 року була перейменована на ТОВ "Тедіс Україна".

Детальніше про ситуацію навколо "Тедіс Україна" читайте у статті на ЕП.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"