"Мегаполіс-Україна" змінила назву

Середа, 25 травня 2016, 18:11

Торгова компанія "Мегаполіс-Україна" починає ребрендинг і оголошує про зміну назви на ТОВ "ТЕДІС Україна" (TEDIS Ukraine).

Про це повідомляє прес-служба компанії. 

Як зазначається, рішення про ребрендинг було прийнято внаслідок системних структурних змін, які відбуваються в компанії протягом останнього року. 

24 травня 2016 було зареєстровано нову назву компанії в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

"В основу нової назви TEDIS Ukraine лягла абревіатура з п'яти слів, що відображають суть діяльності компанії: Total, Efficiency, Distribution, Innovation,Service", - сказано у повідомленні. 

У компанії відмічають, що перейменування не призведе до жодних інших системних змін.

"Компанія бачить свою місію в розвитку ефективної, прозорої дистрибуції, а також у забезпеченні максимальної повноти і дисципліни податкових надходжень до бюджету країни", - пише прес-служба.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що ДФС підозрює "Мегаполіс" в ухиленні від сплати податків з 2,3 мільярда.

Раніше у своєму розслідуванні "УП" писала, що компанія ТОВ ТК "Мегаполіс-Україна", яка є монополістом на тютюновому ринку України, спростовує прямий зв’язок з російською "Мегаполіс", співвласник якої є виробником зброї для Російских Збройних Сил.

"Компанія ГК "Мегаполіс" не є учасником чи бенефіціаром "Мегаполіс-Україна". Кінцевими бенефіціарами "Мегаполіс-Україна" є чотири фізичні особи, двоє з яких є громадянами України, один - громадянин Ірландії та один - громадянин Великої Британії", - відповіли в компанії на запит "Української правди" щодо власників.

За даними державного реєстру, директором "Мегаполіс-Україна" є громадянин Росії Левон Багдасарян, а її засновниками - шість кіпрських офшорів.

Серед них - Megapolis Holdings (Overseas) Lіmіted. Її директором є росіянин Ігор Бабиченко, який з 2003 по 2006 працював заступником фінансового директора російського "Мегаполісу".

Як зазначається, у цьому ж офшорі директорами фігурують громадяни й інших країн.

Крім того, Megapolis Holdings (Overseas) Limited володіє часткою в російській роздрібній мережі магазинів "Діксі", яка займається оптовою торгівлею товарів першої необхідності. Компанія "Діксі" входить у бізнес- імперію Ігоря Кесаєва.

Співвласник російського "Мегаполіс" Сергій Кациєв відомий виробник зброї для Російських Збройних Сил. Він є власником заводу імені Дєхтярьова, що виготовляє стрілецьку зброю та ракетні установки, які сьогодні Російська Федерація використовує проти українських військових на сході України.

Як повідомлялося, 12 січня у Києві, Львові, Луцьку, Рівному, Ковелі та Тернополі була заблокована робота складів компанії "Мегаполіс-Україна" через її приналежність російській групі компаній Ігоря Кесаєва.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"