МАУ хоче ввести платний вибір місць у літаку

Четвер, 2 березня 2017, 15:52

"Міжнародні авіалінії України" введуть платний вибір місць на всіх своїх рейсах.

Про це avianews.com стало відомо відразу з декількох джерел.

Як уточнила виданню прес-секретар МАУ Євгенія Сацька, на даний момент ведеться опрацювання технології введення даної послуги з можливим запуском в період з 15 березня по 15 квітня.

Передбачається, що на середньомагістральних рейсах місце в проході або біля вікна можна буде вибрати заздалегідь за 5 дол. На рейсах далекої відстані цей збір може становити 10 дол.

При цьому за вибір місця заздалегідь не доведеться платити пасажирам бізнес-класу і преміального економічного класу, а також пасажирам, які вибирають середнє місце між вікном і проходом.

Також у пасажирів економ-класу залишиться можливість безкоштовно вибрати місце в процесі онлайн-реєстрації, яка відкривається на більшості рейсів за 48 годин до вильоту.

"В процесі онлайн-реєстрації будуть відображатися місця, вибір який безкоштовний, а також ті, які можна вибрати за плату. Відповідно, пасажир зможе вибрати або одне, або інше", - пояснила Сацька.

Зараз, після переходу авіакомпанії з платформи Gabriel на Amadeus, пасажир може вибрати місце в салоні літака МАУ тільки в процесі онлайн-реєстрації без оплати додаткового збору.

В аеропорту мандрівник, який купив квиток економ-класу, може оплатити розміщення в аварійному ряду.

Серед європейських авіакомпаній плату за вибір місця заздалегідь беруть такі компанії як Lufthansa і KLM. При цьому у останньої навіть в процесі онлайн-реєстрації вибір безкоштовних місць дуже обмежений.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!