Екс-помічниця Грановського, яка фігурувала у справі НАБУ, пішла з ОПЗ

Вівторок, 4 жовтня 2016, 12:31

Наглядова рада "Одеського припортового заводу" звільнила з посади члена правління Ольгу Ткаченко, яка до цього працювала помічником депутата Олександра Грановського.

Про це йдеться в повідомленні ОПЗ в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Згідно з повідомленням, Ткаченко звільнена за власним бажанням.

Нагадаємо, 8 травня 2015 року наглядова рада ОПЗ призначила членом правління Ольгу Ткаченко, яка працювала помічником близького до Ігоря Кононенко нардепа від БПП Олександра Грановського.

Сам Грановський заперечив, що має вплив на роботу "Одеського припортового заводу", а призначення своєї колишньої помічниці членом правління назвав "абсолютно рядовим" випадком.

Як повідомлялося, в минулому році в рамках розслідування справи про можливу корупцію при продажу ОПЗ британській компанії Newscope Estates Limited карбаміду на 1,63 млрд гривень з 5% знижкою, телефон Ткаченко був вилучений НАБУ під час обшуку на ОПЗ.

У поданні НАБУ вказувалося, що це листування в Viber "може свідчити про подальший рух грошових коштів - компанією Newscope Estates Limited, а також причетність посадовця ПАТ "Одеський припортовий завод".

При цьому Солом'янський суд Києва заборонив НАБУ використовувати Viber-переписку Ткаченко як доказ у кримінальному провадженні.

Раніше голова Фонду Ігор Білоус заявив, що стартова ціна "Одеського припортового заводу" не повинна перевищувати 150 млн доларів.

У серпні Білоус відзначав, що оцінює ринкову вартість ОПЗ в 400-450 млн доларів.

Як відомо, конкурс з продажу ОПЗ (Одеського припортового заводу) не відбувся через відсутність заявок.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!