"Нафтогаз" вимагає від "Укрнафти" позачергових зборів акціонерів

Четвер, 7 липня 2016, 11:09

ПАТ "Укрнафта" отримала вимогу мажоритарного акціонера компанії - НАК "Нафтогаз України" - про скликання позачергових загальних зборів акціонерів.

Про це йдеться в повідомленні "Укрнафти".

У компанії нагадали, що засідання Наглядової ради, призначене на 22 червня, не відбулося через відсутність кворуму, що унеможливило проведення загальних зборів, запланованих на 7 липня 2016 року.

"Порядок денний позачергових Загальних зборів акціонерів не змінився - планується затвердити початок процедури досудової санації ПАТ "Укрнафта", а також розглянути умови проведення фінансового оздоровлення компанії", - йдеться у повідомленні.

"Крім цього, на зборах заплановано розглянути звіти Правління, Наглядової ради та Ревізійної комісії за 2015 рік, затвердити фінансові результати 2015 року, обрати Наглядову раду та Ревізійну комісію", - повідомляє прес-служба.

Згідно з чинним законодавством України, вимога про скликання позачергових Загальних зборів акціонерів повинна бути розглянута Наглядовою радою компанії.

"Передбачається, що позачергові Загальні збори акціонерів можуть відбутися в другій половині серпня", - повідомляє компанія.

Нагадаємо, 23 червня прес-служба "Нафтогазу" повідомила, що представники міноритарних акціонерів не з'явилися на засідання наглядової ради "Укрнафти". Таким чином засідання не відбулося через відсутність кворуму.

Раніше підконтрольні Коломойському і його бізнес-партнеру Геннадію Боголюбову кіпрські компанії - формальні міноритарні акціонери "Укрнафти",подали позов до держави Україна на суму 4,674 млрд доларів.

НАК "Нафтогаз України" належить 50% + 1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних з акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - близько 42% акцій.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!