Суд заборонив ліквідовувати "Укргазпромбанк"

Вівторок, 6 жовтня 2015, 14:58

Господарський суд міста Києва заборонив Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національному банку України приймати рішення щодо ліквідації ПАТ "Укргазпромбанк".

Про це йдеться в ухвалі суду, оприлюдненій в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Заборонити Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національному банку України приймати рішення щодо ліквідації Публічного акціонерного товариства "Укргазпромбанк" та/або відкликання його банківської ліцензії", - йдеться в ухвалі.

Позов був поданий компанією Праймстар Енерджі ФЗЕ (Primestar Energy FZE), яка 7 серпня 2015 року придбала 100% акцій неплатоспроможного "Укргазпромбанку".

Компанія звернулася до суду із заявою про заборону Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національному банку України приймати рішення щодо ліквідації ПАТ "Укргазпромбанк".

Позивач вважає, що існує висока імовірність того, що в період розгляду позову буде прийняте рішення про ліквідацію банку, що зробить неможливим відновлення прав та інтересів позивача.

Нагадаємо, 14 вересня 2015 року Національний банк України прийняв рішення ліквідувати ПАТ "Укргазпромбанк".

Раніше у квітні цього року зазначений банк було віднесено до категорії неплатоспроможних у зв'язку зі здійсненням ризикової діяльності.

Укрінформ

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!