НБУ вирішив ліквідувати банк "Капітал"

П'ятниця, 30 жовтня 2015, 20:07

Національний банк України 29 жовтня 2015 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "АКБ Капітал".

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Як наголошується, у січні 2015 року ПАТ "АКБ "Капітал" через незадовільну якість активів та ризик ліквідності через зменшення високоліквідних активів було віднесено до категорії проблемних.

"Упродовж наступних 180 днів банк "Капітал" був зобов'язаний привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України, у тому числі нормативно-правових актів Національного банку", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначили, що незважаючи на зусилля з боку власника істотної участі, стабілізувати роботу банку не вдалося.

"Причиною цього стало те, що переважна більшість активів банку та частина операційних потужностей залишилась на тимчасово окупованій території, у зв’язку з чим неможна забезпечити ні надходження грошового потоку для задоволення потреб вкладників та кредиторів, ні відповідний рівень управління ризиками", - заявили у НБУ.

"Зважаючи на всі ці обставини правління Національного банку України 20 липня 2015 року прийняло рішення про віднесення ПАТ "АКБ "Капітал" до категорії неплатоспроможних", - повідомляє прес-служба.

Найбільшими акціонерами банку на 1 квітня 2015 року були Руслан Щербань, ТОВ "Промгаз України", ТОВ "Техногранд плюс", Євген Щербань, Віолетта Епель, ТОВ "Еннеада".

Як повідомлялося, 30 квітня 2014 року Національний банк України відкликав валютну ліцензію у банку "Капітал".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!