Слов'янська ТЕС відновила роботу

Вівторок, 2 червня 2015, 13:15

Слов'янська теплоелектростанція відновила виробництво електроенергії.

Про це йдеться в повідомленні енергогенеруючої компанії "Донбасенерго", пишуть "Українські новини".

"2 червня 2015 енергетики Слов'янської ТЕС здійснили пуск блоку №7. Цього разу була використана схема пуску блоку без стороннього використання пара", - йдеться в повідомленні компанії.

Пуск енергоблоку став можливим після отримання авансового платежу від державного підприємства "Енергоринок" у розмірі 60 млн гривень.

З 31 травня, здійснивши передоплату, компанія відновила постачання вугілля на Слов'янську ТЕС.

На вугільних складах електростанції, станом на 2 червня, знаходиться 20 тис тонн вугілля. Планується постачання 3-5 тис. тонн вугілля на добу.

Як повідомлялося, 25 травня ПАТ "Донбасенерго" зупинило Слов'янську ТЕС через відсутність коштів на закупівлю палива.

Як відомо "Донбасенерго" експлуатує Старобешевську і Слов'янську ТЕС сумарною встановленою потужністю 2880 МВт. Старобешівська ТЕС знаходиться на окупованих територіях, а Слов'янська ТЕС - у підконтрольній Україні частині Донецької області.

Нагадаємо, що в серпні 2013 року конкурс з продажу 60,773% акцій ПАТ "Донбасенерго" виграло ЗАТ "Енергоінвест Холдинг" Ігоря Гуменюка за ціною в 718,92 млн грн. Як повідомляли в ЗМІ, Гуменюк придбав ПАТ в інтересах Олександра Януковича.

Як відомо, Група МАКО сина екс-президента Віктора Януковича Олександра заявляє, що її акціонер не є власником ПАТ "Донбасенерго" і ніяк не пов'язаний з управлінням даною компанією.

Раніше нардеп Сергій Лещенко у своєму блозі на Українській правді повідомив, що в п'ятницю, 13 лютого, Україна заплатила 200 мільйонів гривень на підприємство Олександра Януковича ("Донбасенерго"), яке до того ж розташоване на окупованій російськими військами території Донбасу.

13 березня 2015 року бойовики самопроголошеної "ДНР" заявили про ліквідацію "Донбасенерго" і "націоналізацію" Старобешівської ТЕС.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!