Грузія збільшила турпотік з України майже на 30%

Середа, 25 червня 2014, 14:33

Кількість українських туристів, що відвідали Грузію, в січні-травні 2014 зросла на 27% порівняно з аналогічним періодом 2013 року - до 48,8 тис. осіб.

Про це у вівторок в ході презентації нової програми розвитку туристичного потенціалу Грузії в Україні повідомив надзвичайний і повноважний посол Грузії в Україні Міхеіл Уклеба, передає "Інтерфакс-Україна".

"Україна займає п'яте місце в ТОП10 країн, чиї громадяни регулярно відвідують Грузію, і перше місце серед країн, що не межують з Грузією", - сказав він.

Уклеба також зазначив, що загальний туропотік до Грузії в 2013 році зріс на 22% в порівнянні з 2012 роком - до 53,92 тис туристів, що перевищує чисельність населення країни.

У свою чергу, глава Національної адміністрації Грузії з туризму Георгі Сигуа запевнив, що "українці в Грузії будуть відчувати себе як вдома".

"Якщо ви пройдете по головних вулицях Тбілісі, Ви побачите дуже багато вивішених українських прапорів і українську символіку, яка підкреслює, що грузини підтримують Україну та український народ", - зазначив Сигуа.

Він зазначив, що в сезоні 2014 Грузія очікує, що основний потік туристів буде направлений в чорноморські регіони Аджарії і Мегрелію, в яких протягом літа будуть проходити важливі культурні заходи та фестивалі.

Крім того, за словами Сигуа, Грузія також планує розвивати туристичні потоки в "малознайомих, але не менш привабливих регіонах Сванетії і Самегрело".

"Ми з розкритими обіймами запрошуємо до нас українських гостей, робимо все, щоб їх було якомога більше, створюємо все більше нових туристичних продуктів, запрошуємо на ринок нові авіакомпанії.

Наприклад, "Міжнародні авіалінії України" та "Дніпроавіа" збільшили потоки з Києва, Дніпропетровська та Харкова, нові рейси ввів "ВіззЕйр", з'явилися нові рейси на Тбілісі і Батумі авіакомпанії "ЯнЕйр", - підкреслив Сигуа.

Як повідомлялося, туристичний потік з України до Грузії за підсумками 2013 збільшився на 64% порівняно з 2012 роком.

За підсумками 2014 Грузія планує збільшити кількість туристів з України в два рази в порівнянні з 2013 роком - до 250 тис. чоловік.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!