Уряд обіцяє провести індексацію пенсій

П'ятниця, 11 квітня 2014, 20:33

Незважаючи на ситуацію в країні, соціальна сфера працює стабільно і безперебійно.

Про це заявила міністр соціальної політики Людмила Денісова, виступаючи на нараді з головами обласних державних адміністрацій, міськими головами, керівниками силових структур, представниками промисловості, яку провів прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, передає прес-служба Мінсоцполітики.

"Влада усвідомлює, в яких умовах опинилася країна, при цьому ми так само розуміємо, що нашої підтримки вимагає кожен громадянин. Саме тому, незважаючи на дефіцит держбюджету та жорстку економію, всі види соціальної допомоги не тільки збережені, а й не зменшені. Крім того, всі виплати здійснюються своєчасно і за графіком", - наголосила Денісова.

Міністр повідомила, що вже найближчим часом уряд прийме постанову, відповідно до якої збільшиться розмір щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

Також, за її словами, буде проведена індексація пенсій, оскільки на сьогодні інфляція становить 3%.

"У зв’язку з підвищенням тарифів на газ та тепло Уряд розробив спеціальну програму, завдяки якій сім'ї з низькими доходами отримають право на компенсацію, що дорівнює різниці між вартістю комунальних послуг після і до підвищення", - зазначила Денісова.

"Приблизно ще один мільйон сімей будуть захищені програмою житлових субсидій. Таким чином, 4,5 млн сімей отримають державну підтримку і розмір їх платежів за комунальні послуги не зміниться", - додала вона.

Міністр підкреслила, що уряд робить все можливе, аби в цій непростій ситуації максимально мінімізувати негативні наслідки складного економічного становища для громадян України.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.