Мінекономрозвитку вважає, що підвищення цін на газ неминуче

Четвер, 6 березня 2014, 17:40

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України вважає неминучим підвищення цін на газ для населення, оскільки в країні немає коштів для продовження субсидування цієї сфери.

Про це на брифінгу заявив глава міністерства Павло Шеремета, передає УНІАН.

"У нас був варіант поступитися своєю свободою заради низьких ціни на газ. Але ми вибрали свободу. І якщо ми змогли заплатити таку ціну за свободу, то ми зможемо заплатити і реальну ціну за газ", - сказав міністр.

При цьому він зазначив, що насправді у країни просто немає вибору. "Ми повинні бути чесними. Потрібно платити реальну ціну. І у нас немає коштів на субсидії", - сказав міністр.

Раніше про можливість підвищення цін на газ для населення і, як наслідок, цін на комунальні послуги заявили міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан і глава уряду Арсеній Яценюк.

Як повідомлялося, в середині лютого Мінрегіонбуд відзначав, що в державному бюджеті України на 2014 рік передбачено 6,7 млрд гривень на погашення заборгованості підприємств теплокомуненерго за різницею в тарифах на газ.

Станом на 3 лютого 2014 року заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики за спожитий природний газ становила майже 27 млрд гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"