Fitch підтвердило нацрейтинг банку Коломойського

Субота, 15 лютого 2014, 13:54

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгостроковий рейтинг "Приватбанку" за національною шкалою на інвестиційному рівні "А-" зі стабільним прогнозом.

Про це повідомила УНІАН прес-служба банку.

За інформацією Fitch, підтвердження національного рейтингу банку зі стабільним прогнозом свідчить про те, що кредитоспроможність банку не змінилася в результаті зниження суверенного рейтингу. "Стабільний" прогноз по рейтингу банку за національною шкалою свідчить про те, що агентство не очікує зниження національного рейтингу.

Також повідомляється, що довгострокові міжнародні рейтинги банку встановлено на рівні "ССС", який відповідає суверенному рейтингу України і не може бути вище рівня кредитоспроможності країни.

Прогноз рейтингу банку, відповідно до методології Fitch, також встановлений у відповідності з "негативним" прогнозом суверенних рейтингів України. Короткостроковий міжнародний рейтинг банку за шкалою Fitch встановлений на рівні "С" згідно із суверенною.

Нагадаємо, що 7 лютого міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг України  іноземній і національній валюті до рівня "ССС" з "негативним" прогнозом.

Основними власниками банку є Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський, які прямо володіють 34,1929% і 33,8554% акцій банку відповідно, а також через компанію Triantal Investments Ltd (Кіпр, 24,9900% акцій).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!