Кабмін схвалив реструктуризацію боргів за послуги ЖКГ

Четвер, 9 січня 2014, 17:14

Кабінет міністрів схвалив законопроект "Про внесення змін до закону "Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію".

Про це йдеться в повідомленні прес-служби віце -прем'єра Олександра Вілкула.

Відповідно до законопроекту громадяни отримують можливість реструктуризувати свою заборгованість за комунальні послуги та послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, які утворилися у них за станом на 1 січня 2013 року.

Реструктуризація заборгованості населення за послуги ЖКГ дозволить людям поступово, протягом до 60 місяців, погашати борги комунальникам за умови повної сплати поточних платежів.

Тепер законопроект має ухвалити Верховна рада.

"Уряд створює можливості для зменшення боргів населення за комунальні послуги. Зокрема, в 2013 році борг населення за комунальні послуги зменшився на 5% (з 12,7 млрд гривень до 12,1 млрд гривень). Набуття чинності закону стане ще одним важливим кроком на цьому шляху" , - сказав Вілкул.

Реструктуризація боргів дозволить підняти фінансово-економічний стан комунальних підприємств, які зможуть підвищити обсяги розрахунків за енергоносії та інших платежів.

Відповідно до законопроекту, для реструктуризації заборгованості громадяни повинні укласти з підприємствами, що надають житлово-комунальні послуги, договори про щомісячне рівномірне погашення заборгованості.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!