Хакери оголосили кібервійну Росії

Неділя, 4 листопада 2012, 11:57

Хакерська група GhostShell заявила про початок кібервійни з Росією і опублікувала дані близько 2,5 мільйона аккаунтів і різних записів державних установ.

Свої дії хакери назвали Project BlackStar і заявили, що вони спрямовані проти російського уряду, передає "Лєнта.ру".

Заява групи опубліковано на ресурсі pastebin.com, який і раніше використовувався для повідомлень про зломи.

Там же викладені посилання на вкрадені дані.

Свій вчинок GhostShell пояснили тим, що Росія "занадто довго була державою тиранії" і загрузла в корупції, а її громадяни "змушені жити в ізоляції від решти світу".

У заяві наголошується, що, "хоча країна переживає важкі часи і багато людей голодують, російський уряд знаходить ресурси для фінансування шпигунів", і згадується справа про незаконний експорт мікроелектроніки із США в РФ.

Серед викладеної інформації - опис баз даних і списки файлів, розміщених на зламаних серверах, а також велика кількість адрес електронної пошти, у тому числі з логінами і паролями.

У деяких випадках паролі зашифровані.

Файли, які хакери віднесли до урядової інформації, містять тільки email-адреси, причому багато з них розміщені на безкоштовних поштових службах.

У червні 2012 аналогічну кібервійну GhostShell оголошували Китаю.

Останньою відомою досі акцією групи є заявлений злом сайтів ста провідних світових університетів, викликаний невдоволенням системою освіти США - її дорожнечею.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"