Українські та російські "Руслани" виграли новий тендер НАТО

Понеділок, 9 липня 2012, 13:55

Україна та РФ продовжать співпрацю з НАТО у сфері надання транспортних можливостей в інтересах альянсу та ЄС у рамках програми SALIS (Strategic Airlift Interim Solution).

Про це повідомило високопоставлене військове джерело, передає "Інтерфакс-Україна".

За даними агентства, українські та російські важкі транспортні Ан-124-100 виграли новий, оголошений у березні тендер НАТО за програмою SALIS.

"Тендерний комітет віддав перевагу спільній пропозиції "Авіаліній Антонова" та російської компанії "Волга-Дніпро". Розпочато відпрацювання і підготовку нового дворічного контракту. Сам контракт планується підписати до кінця року", - повідомив він.

"Пропозиції українських і російських партнерів щодо участі в тендері на надання транспортних можливостей в інтересах альянсу та ЄС на наступний період передбачають спільну співпрацю за відпрацьованою протягом шести років схемою з використанням авіакомпанії Ruslan SALIS, враховуючи, що вона підтвердила свою ефективність", - нагадав співрозмовник агентства.

"Авіалінії Антонова" та російська "Волга-Дніпро" - провідні світові оператори важкого транспортного Ан-124-100 "Руслан" вантажопідйомністю 150 тонн.

Наприкінці 2005 року партнери підписали з агентством матеріально-технічного постачання при НАТО NAMSA трирічний із правом пролонгації контракт обсягом 600 млн євро на перевезення вантажів в інтересах НАТО і ЄС. Наприкінці 2008 року контракт було пролонговано на два роки, а в грудні 2010 року - ще на два роки.

Відповідно до умов контракту, два літаки Ан-124-100 постійно базуються в Німеччині, ще чотири машини надаються замовникові на вимогу.

Створена "Авіалініями Антонова" та компанією "Волга-Дніпро" у 2006 році Ruslan International Ltd (RI, Стенстед, Велика Британія) є єдиним маркетинговим агентом українського та російського операторів.

Виконання стратегічних перевезень у рамках програми НАТО SALIS (Strategic Airlift Interim Solution) на користь 18 країн альянсу та ЄС здійснює також Ruslan SALIS (RS, Лейпциг, Німеччина).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!