Азаров згадав про існування піраміди "МММ-2011"

П'ятниця, 11 травня 2012, 14:09

Необхідно вжити заходів для запобігання діяльності в Україні фінансових пірамід та інших сумнівних фінансових схем, які можуть призвести до привласнення коштів громадян.

Таку відповідь написав прем'єр Микола Азаров на запит нардепа-бютівця Василя Дерев'яного стосовно виникнення небезпечної ситуації, яку зумовлює фінансова піраміда Сергія Мавроді "МММ-2011", повідомляє агентство УНІАН.

За його словами, цим питанням будуть займатись СБУ, МВС, Нацкомфінпослуг, Мінекономіки, Мінфін, Держфінмоніторинг та Мін'юст.

"Останнім часом зазначена структура проводить в Україні агресивну рекламу, обіцяючи казкові відсотки, заманює тисячі людей, які, доведені до зубожіння, готові вкладати свої мізерні, зароблені потом і кров'ю заощадження у сумнівну нову фінансову схему новітнього "великого комбінатора". Між тим, всі добре пам'ятають, чим закінчилася історія з попередньою версією "МММ" – мільйонами обдурених вкладників", – писав народний обранець главі уряду.

У відповіді Азарова вказано, що зараз усі контролюючі органи проводять роботу із виявлення та запобігання функціонуванню подібних псевдофінансових установ та схем.

Про результати проведеної роботи прем'єр пообіцяв проінформувати народного депутата додатково.

Як відомо, управління Федеральної антимонопольної служби Росії заборонило розміщення реклами фінансової піраміди Сергія Мавроді "МММ-2011" у Москві.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!