Постачання українського сиру в Росію ще не поновилися

Вівторок, 24 квітня 2012, 19:32

Перевірені фахівцями Росспоживнагляду українські молокопереробні підприємства "Гадячсир" та ПП КФ "Прометей" поки не відновлювали експорт своєї продукції в Росію.

20 квітня Росспоживнагляд заявив, що дозволяє відновити постачання сиру трьом українським підприємствам, на які в березні-квітні виїжджали російські експерти, передають "Риа новости".

"Ще не відновили. Митні органи ще не отримували офіційних документів від Росспоживнагляду про зняття заборони, є тільки реліз на сайті відомства", - сказав директор ТОВ "Агропродекспорт" (входить до групи "Альміра", що контролює "Гадячсир") Ігор Кушіль.

Операційний директор групи "Мілкіленд" Ольга Юркевич повідомила, що завод "Прометей" також ще не відновив поставок продукції на російський ринок.

"Чекаємо офіційних паперів", - сказала вона.

Росспоживнагляд на початку лютого доручив своїм територіальним управлінням вилучати з обігу сири трьох українських виробників, які не відповідають техрегламенту РФ на молоко і молочну продукцію, оскільки містять рослинні жири замість тваринних, але на етикетці про це не повідомляється.

Пізніше список був розширений, у результаті чого під заборону потрапили сири семи заводів: ПП "Прометей", АТ "Пирятинський сирзавод", ТОВ "Гадячсир", Баштанський і Лозівський сирзаводи, "Бель Шостка Україна" та Хмельницька маслосирбаза.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!