Львів програв ЛАЗу суд щодо автобусів до Євро-2012

П'ятниця, 20 січня 2012, 17:27

Господарський суд Львівської області зобов'язав львівське комунальне підприємство АТП № 1 сплатити 6,5 млн гривень за автобуси-"гармошки" виробництва Львівського автобусного заводу (ЛАЗ), поставлені місту ще в 2009 році.

Про це заявив генеральний директор заводу Ігор Малий, повідомляє портал "Дело".

Згідно з повідомленням, рішення суду було передане у виконавчу службу, яка наклала арешт на рахунки АТП № 1.

На сьогодні ЛАЗ також готується відсудити залишок боргу, який становить 12 млн гривень, за автобуси, поставлені до Євро-2012.

Як відомо, конфлікт Львова та автобусного заводу триває вже рік. Львів, зокрема, відмовляється сплатити заборгованість за поставлені автобуси, звинувачуючи ЛАЗ у постачанні неякісної продукції.

За повідомленням місцевих ЗМІ, на обслуговуванні в АТП № 1 перебувають 33 автобуси ЛАЗ, з них п'ять автобусів-"гармошок", при цьому щодня від шести до дев'яти автобусів не виходять на маршрут через поломки.

Вартість одного 13-метрового автобуса - 1,56 млн грн., 10-метрового - 1,04 млн грн.

У березні 2010 року уряд і ТОВ "ЛАЗ" уклали меморандум про постачання 1,5 тис. автобусів і 500 тролейбусів для чотирьох українських міст, які прийматимуть Євро-2012. Загальна вартість замовлення - близько 3,5 млрд грн.

Однак наприкінці минулого року ЛАЗ повідомив про можливість з урахуванням фінансування виготовити максимум 50% держзамовлення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!