Янукович пообіцяв, що на львівські автобуси буде більше замовлень

П'ятниця, 28 жовтня 2011, 18:09

Державне замовлення для Львiвського автобусного заводу (ЛАЗ) буде збiльшено.

Про це заявив президент Вiктор Янукович пiд час вiдвiдин ТОВ "ЛАЗ" у Львовi, повідомляє його прес-служба.

"На 60-70% завод працює на український ринок. Це вже непогано, але треба думати і вдосконалювати роботу в цьому напрямку. Замовлення не повинні бути меншими, ніж зараз", - зазначив він.

"Дуже важливо, щоб ми мали перспективу. Ми зараз працюємо над тим, щоб підняти рівень замовлення, збільшити асортимент продукції. Щоб продукція була конкурентоспроможною і за ціною, і за якістю", - підкреслив Янукович.

Він нагадав, що раніше держзамовлення для ЛАЗу становило близько 20%, але останнім часом цей показник зростає. "Ми йдемо у правильному напрямку", - резюмував президент.

Глава держави також ознайомився із процесом виробництва та оглянув зразки продукції заводу, зокрема автомобілі "швидкої допомоги" - спільну розробку ЛАЗу та Renault. 

Під час спілкування з колективом заводу президент також зауважив, що сучасні автомобілі "швидкої допомоги", які ЛАЗ виготовляє  для міст, що прийматимуть матчі Євро-2012, після завершення чемпіонату будуть активно використовуватися для надання невідкладної допомоги на селі. 

"Нам треба наблизити медичні послуги до людей", - підкреслив Янукович.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!