У Податковій хваляться, що підприємців стає більше

Понеділок, 23 травня 2011, 08:56

У зв'язку з введенням в дію Податкового кодексу, нема ніякої загрози малому та середньому бізнесу, а кількість фізичних осіб підприємців в країні збільшується.

Про це у неділю в ефірі "5 каналу" заявив заступник голови Державної податкової служби Олександр Клименко.

"Я хочу запевнити, що немає ніякої загрози малому та середньому бізнесу сьогодні", - підкреслив він.

"В Україні не зменшується, а збільшується кількість фізичних осіб - підприємців. Якщо на початок року було 2 млн. 424 тис. осіб, то сьогодні це 2 млн. 448 тисяч, тобто приріст відбувся на майже 24 тисячі", - заявив Клименко.

Він також зазначив, що завдяки системі автоматичного відшкодування ПДВ сьогодні 82 підприємства по всій території України отримали більш ніж 1,2 млрд. гривень.

На думку Клименка, це є яскравим прикладом роботи Податкового кодексу.

Він повідомив також, що Податкова зменшила кількість перевірок фізичних та юридичних осіб підприємців на 54% у порівнянні з 2010 роком.

Крім того, за словами Клименка, новий урядовий законопроект щодо спрощеної системи оподаткування враховує усі конструктивні думки підприємців та направлений на розвиток малого та середнього бізнесу.

"У цьому законопроекті були враховані усі конструктивні думки громадських об'єднань, підприємців, які останнім часом були дуже актуальними, як для цих громадян. Цей законопроект направлений на розвиток малого та середнього бізнесу, на те, щоби їм дати максимальну можливість розвиватися, на зменшення фіскального тиску", - заявив Клименко.

Заступник голови ДПА зазначив, що урядовий законопроект розділяє підприємців на три категорії в залежності від рівня доходів, і визначає для них різні податки.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"