Прем'єр Білорусі заспокоює: скоро буде реальний курс

П'ятниця, 20 травня 2011, 09:00
Прем'єр-міністр Білорусі Михайло Мясникович впевнений, що найближчим часом в республіці буде сформований реальний курс національної валюти.

"Є впевненість, що найближчим часом Білорусь вийде на реальний курс національної валюти на основі попиту і пропозиції, очищених від девальваційних очікувань", - сказав Мясникович на спільній прес-конференції прем'єр-міністрів Росії, Білорусі і Казахстану в Мінську, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, це важливо не тільки для білоруських господарюючих суб'єктів, але і для торгових партнерів Білорусі, "щоб зростання цінової конкурентоспроможності білоруського експорту внаслідок корекції валютного курсу не підірвало чутливих товарних позицій економіки колег по Митному союзу".

Звертаючись до голови уряду РФ Володимира Путіна, Мясникович сказав: "Хотілося б подякувати вас і російських колег за те, що, на виконання ваших доручень, відпрацьована схема протидії спекулятивному попиту на білоруський рубль на внутрішньому ринку з використанням ресурсів Антикризового фонду ЄврАзЕС".

Нагадаємо,  19 травня за один долар в Білорусі давали 7 тисяч білоруських рублів, іноді ціна американської валюти доходить до 10 тисяч.

Як повідомлялося, Білорусь розраховує на кредити з антикризового фонду ЄврАзЕС у сумі понад 3 мільярди долара протягом трьох років.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!