Гості Євро-2012 літатимуть до Донецька за рахунок Ахметова?

П'ятниця, 18 червня 2010, 20:53

Значною проблемою для Донецька залишається дефіцит п'яти- та чотиризіркових готелів. Обсяг дефіциту організатори оцінюють у такій категорії в близько 1000 номерів.

Ця проблема може бути частково вирішена за рахунок альтернативних варіантів, сказав в інтерв'ю Deutsche Welle куратор Євро-2012 в Донецькій області Ігор Коваль.

Зокрема, за його словами, два фонди - Ріната Ахметова та Бориса Колеснікова - висловили готовність оплатити комерційні рейси на матчі чемпіонату для VIP-персон з Києва до Донецька, і таким чином закрити цю проблему.

При цьому, підкреслив Коваль, йдеться поки про резервний варіант. Адже місто має величезне бажання власними зусиллями вирішити цю проблему, залучаючи інвесторів.

У Донецьку вже створюють інтернет-портал, на якому буде представлений майже повний каталог готелів міста та області.

Також сайт надаватиме інформацію про туристичні маршрути, культурну та розважальну сферу регіону.

Особливо зручно для іноземних туристів те, що на сайті буде вперше представлений практично повний каталог готелів Донецька і Донецької області, сказав Deutsche Welle керівник агенції з туризму та розміщення Ярослав Бітієв.

Він зазначив, що агентство буде укладати договори на бронювання місць з готелями усіх категорій, в перспективі також з власниками квартир та апартаментів і, можливо - зі студентськими гуртожитками. 

За його словами, ціни в готелях в середньому будуть коливатися від 20-25 доларів до 300, в залежності від категорії.

Утім, в будь-якому разі вони не будуть відрізнятися від тих, які запропонують готелі напряму.

Також туристи можуть через інтернет заздалегідь забронювати собі номери. Або вже в Донецьку звернутися за допомогою до агенції.

Сайт запрацює з середини липня, спершу на двох мовах - російській та англійській, надалі інформація буде доступна також французькою та німецькою.

Крім готелів та апартаментів різних категорій, будуть підготовлені студентські гуртожитки та, можливо, тимчасові кемпінги.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua