Нацбанк знайшов тимчасову заміну адміністратору Надра Банку

Четвер, 27 травня 2010, 17:57

Національний банк України призначив виконуючим обов'язки тимчасового адміністратора Надра Банку Сергія Сухоноса на період відсутності тимчасового адміністратора Валентини Жуковської.

Про це повідомляє портал "Українські новини" із посиланням на прес-службу НБУ.

"Постановою НБУ № 240 від 21.05.2010 уповноважити Сухоноса Сергія Григоровича на період тимчасової відсутності тимчасового адміністратора банку "Надра" Жуковської В.Б. на виконання її функцій", - говориться в повідомленні.

Як відомо, раніше Сухоніс був заступником тимчасового адміністратора Надра Банку Жуковської.

Фінустанова не змогла надати інформацію про те, з чим пов'язана відсутність Жуковської і наскільки довгою вона буде.

Банк "Надра" заснований в 1993 році. З лютого 2009 року в банку працює тимчасова адміністрація Нацбанку: її повноваження продовжені до лютого 2011 року.

18 травня 2010 року співвласник газового трейдера RosUkrEnergo, власник Group DF Дмитро Фірташ повідомив, що може стати інвестором Надра Банку вже у травні-червні 2010 року.

Group DF виявляла зацікавленість щодо купівлі цього банку ще у листопаді 2008 року.

Заступник голови НБУ Анатолій Шаповалов у квітні 2010 року повідомив, що обговорюється питання про придбання урядом 50%+1 акція банку "Надра": держава і приватна промислова група можуть вкласти у фінустанову по 5 млрд. гривень.

21 травня експертно-аналітична рада з питань рекапіталізації банків при Кабінеті міністрів підтримала рекапіталізацію Надра Банку державою спільно з інвестором.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua