Індія прагне купити 19 "Ан-148"

Середа, 10 березня 2010, 15:42

Індія оголосила намір купити 19 українсько-російських літаків "Ан-148".

Про це повідомили у прес-службі російського ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація", інформує УНІАН.

"Дві індійські авіакомпанії підписали протоколи про наміри і передконтрактні угоди з постачання пасажирських варіантів літака "Ан-148", що передбачають підписання контрактів на вісім машин з опціонами на ще одинадцять", - ідеться в повідомленні.

Крім того, місцеві авіаперевізники висловили бажання придбати десять літаків вантажного варіанту.

Міністр цивільної авіації Республіки Індії Прафуль Пател вітає появу на індійському ринку українсько-російського літака нового покоління.

"Я вважаю, що у цього літака великі перспективи на ринку Індії", - сказав він і висловив упевненість у тому, що наші держави будуть і надалі всебічно розширювати свою співпрацю у галузі авіаційних технологій і в розвитку системи повітряного транспорту.

За інформацією "ОАК", потреба індійських авіакомпаній у літаках класу "Ан-148" орієнтовно складає двісті одиниць протягом наступних п'ятнадцяти років.

Як відомо, ВАТ "ОАК" із українською державною компанією "Антонов" та індійським партнером HindAvia Aeronautical Services Pvt Ltd взяла участь у Міжнародній виставці і конференції цивільної авіації "Авіація Індії 2010".

Як повідомлялося, 2010 року Літак "Ан-148-100В", що належить "Аеросвіту", виконав перший рейс до ЄС.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!