Ющенко знайшов, хто покриває бюджетну дірку

Четвер, 12 листопада 2009, 08:30

Президент Віктор Ющенко заявив, що ресурси аграрного фонду використовуються для покриття бюджетного дефіциту.

Про це він сказав під час зустрічі з міністром аграрної політики Юрієм Мельником та гендиректором Аграрного фонду Володимиром Іванишиним, повідомляє прес-служба голови держави.

"Президент висловив стурбованість тим, що фонд не виконує свою пряму функцію, закладену при його створенні - а саме регулятора ринку сільськогосподарської продукції, стабілізації ринку в критичних умовах, надання мотивацій аграрним виробникам", - йдеться у повідомленні.

"Ваша місія одна - тримати стабільну ціну. Не займайтеся іншими операціями", - наголосив Ющенко.

Він вважає, що "аграрний фонд сконцентрувався на невластивих йому функціях".

"Під час зустрічі було критично оцінено практику уряду, через яку ресурси фонду використовуються не для регулювання ринку сільськогосподарської продукції, а для вирішення фінансових проблем бюджету", - наголосили на Банковій.

"Ви покриваєте бюджетний дефіцит", - сказав президент, вказавши, що така функція абсолютно не притаманна фонду.

"Він нагадав, що аналогічна практика довела національні акціонерні компанії "Хліб України" і "Нафтогаз" до кризового фінансового стану", - зазначили у секретаріаті.

"Також було констатовано, що фонд не зміг посилити свої позиції як експортер зерна, хоча має достатні повноваження державного оператора експорту сільгосппродукції", - повідомила прес-служба.

"За підсумками зустрічі Ющенко отримав запевнення міністра та гендиректора Аграрного фонду про готовність виправити вказані недоліки у роботі фонду. Про це президента буде поінформовано на початку грудня цього року", - йдеться у повідомленні.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!