Тимошенко готує свій список приватизацій

Середа, 16 січня 2008, 11:25

На засіданні у середу Кабінет Міністрів має намір розглянути план приватизації підприємств на 2008 рік.

Про це Тимошенко сказала в середу на відкритті засідання уряду.

"Це концептуальний документ щодо першочергових приватизацій, які ми будемо проводити вже практично протягом першого кварталу", - сказала Тимошенко.

Вона наголосила, що приватизації відбуватимуться винятково на відкритих аукціонах, і тіньових і напівтіньових приватизацій в Україні більше не буде.

Вона додала, що уряд укладатиме з майбутніми власниками угоди, в яких першою частиною затвердять стратегічний план підприємства, там будуть прописані напрямки його діяльності та кількість залучених інвестицій.

Другий розділ, за її словами, "писатиметься колективом підприємства" з урахуванням аспектів соціального захисту працівників.

Третій розділ розроблятимуть спільно місцева влада з усіма міністерствами стосовно запровадження правильного рівня оподаткування тощо.

Вона також додала, що у вівторок провела зустріч з керівництвом Mittal steel на предмет виконання підприємством домовленостей перед працівниками Криворіжсталі.

"Можу сказати, що на Криворіжсталь значно збільшені обсяги виробництва. Зарплати підвищено так, як передбачали. Екологічні процедури проводяться, держава і бюджет отримують на мільярди гривень більше, ніж отримували до приватизації цього об'єкта", - додала Тимошенко.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!