PROMOTED

Міжнародна платіжна система LEO підбила підсумки 9 місяців 2021 року: деталі

Вівторок, 2 листопада 2021, 13:30
 
LEO

Міжнародна платіжна система LEO публікує результати своєї роботи за 9 місяців 2021 року. Серед головних досягнень утримання позиції у топ-4 рейтингу гравців фінансового ринку в 1 кварталі 2021 року за даними НБУ, залучення нових учасників та корпоративне управління.

Основні результати:

Зростання обороту на 146% в межах платіжної системи за 9 місяців 2021 року (порівняно з аналогічним періодом 2020 року)

Збільшення кількості транзакцій на 147% за три квартали 2021 року (27,8 млн у 2021-му проти 18,9 млн транзакцій у 2020 році)

Таким чином, МПС LEO утримує позицію однієї з найбільш активних платіжних систем, створених небанківськими фінансовими установами. За словами її керівника, цього вдалося досягти завдяки активній роботі з учасниками платіжної системи та підтримці їх найбільш динамічних проектів.

"2021 рік для нас є роком активного масштабування бізнесу та великих змін у структурі управління компанією, від топ-менеджменту до окремих команд усередині департаментів. І я рада стверджувати, що ці зміни відбуваються успішно", – розповіла голова МПС LEO Альона Шевцова.

Серед інших досягнень у МПС LEO відзначають зміну правил роботи платіжної системи. Згідно з новими правилами, у структурі міжнародної платіжної системи з'явилася Наглядова рада, головою якої став третій президент України Віктор Ющенко. Крім того, нові правила дозволили МПС працювати з компаніями, які отримали ліцензію КРАЇЛ в Україні.

Нагадаємо, у березні 2021 року міжнародну платіжну систему LEO було внесено Національним банком України до категорії важливих платіжних систем в Україні. У 2021 році МПС LEO стала учасником платіжних систем MasterCard та Visa. Нагадаємо також, частка міжнародної платіжної системи LEO на українському ринку становить 8,5%.

На даний момент міжнародна платіжна система LEO налічує 23 учасники, серед яких чотири комерційні банки, а також 19 найбільших небанківських фінансових установ України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!