Гончарук розповів, що відрізняє розвинені країни від України

Середа, 22 січня 2020, 14:04
 

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук вважає, що так звані розвинені країни мають кращу репутацію і вищий рівень довіри ніж Україна.

Про це він розповів в у спеціальному випуску The Report Company у співпраці з Newsweek, передає урядовий портал.

"Ми маємо розуміти, що головні ресурси 21 століття – це інформація та репутація, а не нафта чи природний газ. Якщо у вас хороша репутація, значить, вам довіряють і ви можете отримати доступ до всіх бажаних ресурсів. 

Саме це відрізняє так звані розвинені країни від України – вони мають надійніші ресурси. Причина, чому ми відрізняємося, дуже проста: Україні ніхто не довіряє", - пояснює прем’єр.

За словами прем’єра цілями уряду буде відновлення довіри та збільшення доступу до відкритих данних

Тому однією з наших цілей є відновлення довіри до нашої країни. Тепер щодо інформації. Я вважаю, що інформаційні бар'єри також наносять шкоду. Інформація повинна бути відкритою, а відкриті дані повинні стати нашою релігією", - резюмує Гончарук.

Нагадуємо, за словами прем’єр-міністра Олексій Гончарука залучити більше інвестицій в Україну допоможе судова реформа, концесійні інфраструктурні проєкти та спроможні муніципалітети і громади.  

У 2019 році Україна зайняла 64-сходинку в рейтингу інвестиційної привабливості Doing business-2020, покращивши позицію минулого року на 7 пунктів. Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!