Кабмін підвищив тарифи на доставку пенсій через Укрпошту

Середа, 4 грудня 2019, 12:20

Кабмін ухвалив рішення про підвищення тарифів на доставку пенсій через відділення Укрпошти та поштиарів.

Про це повідомив у Facebook міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, з 1 січня 2020 року вартість послуги у місті становитиме 1,15% від суми відповідної виплати, у селі та селищі міського типу - 2,3%.

"Чинні тарифи не змінювалися впродовж 15 років і на сьогодні не забезпечували покриття фактичних витрат АТ "Укрпошта" за надання послуги.

Нові фіксовані тарифи дозволять Укрпошті утримувати багатотисячну мережу відділень та забезпечувати надання всіх необхідних сучасних послуг на території всієї країни, зокрема в сільській місцевості, де мешкає понад 15 млн українців", - зазначив Криклій.

"Але не варто забувати, що Укрпошта – велика інфраструктурна компанія, яка конкурує на ринку поштово-логістичних послуг, де умови мають бути рівними для всіх", - додав він.

Нагадаємо:

У жовтні 2018 року Укрпошта заявила про те, що планує відмовитись від доставки пенсій і закрити відділення у селах через нерентабельність. Пізніше голова Укрпошти заявив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій.

Після цього Укрпошта отримала від Пенсійного фонду 500 млн грн на покриття збитковості тарифу.

Але у липні 2019 року в Укрпошті заявили, що ці кошти покрили витрати лише на півроку та знову заявили про можливість припинення доставки пенсій.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!