Україна зайняла 64-е місце за рівнем життя серед 128 країн світу

Середа, 5 липня 2017, 14:58

Україна зайняла 64-е місце за рівнем життя серед 128 країн світу, увійшовши до групи країн з соціальним розвитком вище середнього.

Про це повідомили в компанії Deloitte з посиланням на підсумки щорічного дослідження "Індекс соціального розвитку" за 2017 рік, розробленого американською неурядовою організацією Social Progress Imperative за підтримки Deloitte, передає УНІАН.

Як свідчать результати дослідження, країни пострадянського простору продовжують демонструвати низький рівень всіх показників і значний регрес у сферах "доступ до вищої освіти", "толерантність" і "якість навколишнього середовища".

Автори документа відзначають, що всі показники соціального розвитку України залишилися переважно на рівні минулого року, проте є незначне покращення позицій щодо доступу до інформації та комунікацій, свободу вибору і особистої свободи, а також доступу до вищої освіти.

У той же час, трохи погіршилися показники "особиста безпека" і "толерантність".

Найвищі бали, як і в минулому році, Україна отримала по позиціях "харчування і базове медичне обслуговування" (98,47 з 100) і "доступ до базової освіти" (97,52).

Найнижчі показники - по позиціях "толерантність" (40,52) і "якість навколишнього середовища" (50,37).

Також повідомляється, що лідером за рівнем життя стала Данія, далі в рейтингу йдуть скандинавські країни, Канада, Нідерланди, Австралія, Англія і Німеччина.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!