СПЕЦПРОЄКТ

Між нами хімія

За підтримки компанії BASF Україна

Про проєкт

Проєкт за підтримки Agricultural Solutions компанії BASF допоможе вам у розв'язанні повсякденних питань, пов'язаних із веденням сільського господарства в Україні, зокрема щодо застосування засобів захисту рослин.

У серії матеріалів ми спробуємо розвінчати найпоширеніші стереотипи щодо застосування агрохімії на полях, і розповімо основні правила безпечного поводження з нею – як для вирощуваної продукції, так і для людей та довкілля. 

BASF створює хімію майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. 

Магія засобів захисту рослин, або як створюють препарати ЗЗР

Засоби захисту рослин — це препарати, які аграрії щороку використовують для захисту рослин від різноманітних хвороб, бур’янів та шкідників. Проте до того, як компанія-виробник зможе продавати новий препарат, має відбутися безліч досліджень, випробувань і перевірок — потрібно відібрати з 99 999 варіантів один найкращий.

Як отримати високий урожай і не нашкодити

Засоби захисту рослин – це важливий елемент інтенсивних технологій у сільському господарстві. Без них неможливо отримати високі та стабільні врожаї практично жодної с/г культури. Попри це, у виробників і споживачів аграрної продукції є чимало побоювань – обґрунтованих і не дуже – чи безпечна продукція, вирощена із застосуванням ЗЗР.

Тест. Правда чи міф: що ви знаєте про засоби захисту рослин?

Що є основою ваших знань про засоби захисту рослин – факти чи стереотипи? Чи впорались би ви із невеличким фермерським господарством завбільшки кілька тисяч гектарів? Пройдіть тест та дізнайтеся!