СПЕЦПРОЕКТ

ПолеUA

За підтримки УКАБ

Про проект

ПолеUA – спецпроект "Економічної правди" за підтримки аграрної асоціації "Український клуб аграрного бізнесу". В серії публікацій ми розповімо про те, що важливо знати про виробництво продуктів харчування в Україні. Завдання проекту – просто та доступно пояснити, як формується ланцюг виробництва їжі, яка потрапляє на наші столи. Ми спробуємо розвіяти найпоширеніші міфи та найбільші перестороги, які виникають у споживачів відносно різних технології вирощування чи виробництва продукції українського АПК.

Економіка українського меду. Завдяки чи всупереч?

За останні п’ять років Україна стала впевненим гравцем на світовому ринку меду. Але не все так безхмарно як хотілося б. ЗМІ рясніють заголовками про загибель бджіл та падіння експорту. До того ж в державі не існує точних даних виробництва меду. Що заважає українським бджолярам та чиє вихід з цієї ситуації?

Нахімічити на мільярди

Понад 10% світового ринку пестицидів є нелегальними. Бізнес продажу контрафактних чи фальсифікованих засобів захисту рослин входить до десятки найприбутковіших. В Україні ціна питання — 2 млрд дол.

Що означає етикетка "органік"?

Біо-, еко-, натуральний, біологічний – усі ці назви тепер мають зникнути з етикеток продуктів харчування і не вводити в оману споживача, який хоче купити органічні продукти харчування.