СПЕЦПРОЄКТ

Країна 4G

За підтримки Київстар

ПРО ПРОЄКТ

Країна 4G — спецпроєкт Економічної правди спільно з мобільним оператором Київстар, в якому ми розкажемо про розширення 4G покриття у маленьких селах, та як швидкісний інтернет допомагає українцям.

З серії публікацій ви дізнаєтесь:

  • чому 4G працює все ще не на всій території країни? 
  • коли 4G з'являється в маленьких селах? Що мобільні оператори роблять для цього?
  • як розширення 4G зв'язку впливатиме на економіку? 
  • дізнаєтесь цікаві історії життя звичайних людей в селах, та як їм допомагають сучасні технології.

 

Що таке сімейна підписка і для чого вона потрібна

Музика, фільми, книги та багато іншого стають частиною підписної моделі: людина платить раз на місяць чи на рік конкретну суму та отримує перелік послуг.

Як 4G розвиває економіку та чого чекати Україні

У 2020 році на території України помітно активізувалося поширення 4G-інтернету. Цьому сприяв підписаний мобільними операторами та урядом меморандум, у якому сторони домовилися про низку важливих для галузі кроків.

Столиця гончарства в 4G. Як в Опішні поєднують стародавній промисел та IT-технології

Близько тисячі гончарних майстрів (кожен п'ятий житель селища) – такою була Опішня на Полтавщині в кінці ХІХ – на початку ХХ століть. Сьогодні традиції предків в Опішні продовжує всього десяток майстрів. Щоб зберегти самобутній промисел, гончарна столиця України звертає на шлях інновацій.

Човни-довбанки і колодязь-телескоп. Як давня Олевщина долає забуття за допомогою 4G і туризму

"Ведмежий кут" – так називають Олевщину, північно-західну частину Житомирської області. Про ці глухі краї більшості українців відомо мало. Кілька років тому ЗМІ згадували Олевський район у непривабливому ключі – через масовий видобуток бурштину. Проте місцеві ліси зберігають більш позитивні історії.

Палац для агрономів. 4G і неоготична історія села Чернятин Вінницької області

Понад сто садиб, палаців і залишків маєтків, ландшафтні парки, кілька тисяч пам'яток археології та архітектури. У Вінницькій області парадоксальним чином поєднуються два статуси: одного з найцікавіших регіонів України і одних із найбільш недооцінених та недосліджених туристами земель.

Велике будівництво 4G: коли швидкісний інтернет покриє всю Україну

Рік тому мобільні оператори та уряд підписали меморандум про забезпечення покриття 4G для 90% населення України. Уже завершується 2020 рік, і ми вирішили з'ясувати, наскільки змінилася ситуація в країні, коли мільйони людей отримають швидкісний інтернет у маленьких селах і чи потрібен їм взагалі 4G.