СПЕЦПРОЄКТ

Долаємо кризу разом

За підтримки Європейського союзу

Про проєкт "Долаємо кризу разом"

"Економічна правда" за підтримки Європейського Cоюзу в рамках проєкту "Комунікації Європи в Україні" розповість, як Європейський Cоюз допомагає МСП України пережити коронакризу.

Зі спецпроєкту ви дізнаєтесь, як завдяки фінансовій допомозі та знанням, отриманим від ЄС, малі та середні підприємства не лише виживають у часи пандемії та економічної кризи, але й швидко адаптуються до нових реалій та знаходять нові можливості для розвитку в ситуації, що склалася.

Офіційні ресурси ЄС в Україні:" сторінка на Facebook та канал на YouTube

Як ЄС вчить українських виробників не тільки виживати, а й розвиватися в нових умовах

Ми продовжуємо разом з Представництвом Європейського Союзу в Україні спецпроєкт про можливості, які надає ЄС у межах ініціативи EU4Business малим і середнім підприємствам для подолання наслідків пандемії COVID-19.

Як електромобільна інфраструктура допомагає зберігати здоров’я та сприяє розвитку економіки майбутнього

Третій матеріал нашого спецпроєкту розповідає про те, як інноваційні рішення допомагають бізнесу долати свої поточні проблеми, формувати лояльність клієнтів і створювати продукти та послуги задля раціонального використання ресурсів і коштів.

Швейники України проти COVID-19: зберегти бізнес, захистити від вірусу

Як українські підприємства легкої промисловості вберігають своїх працівників від ризиків і дбають про здоров’я співвітчизників.

Як ЄС допомагає українському бізнесу долати COVID-19

Пандемія COVID-19 спричинила величезні зміни на всіх рівнях: від розвитку економіки до діяльності підприємств і приватного життя. Перед бізнесом постали нечувані виклики: як підлаштуватися під нові обставини, зберегти власну справу та клієнтів.

"Сподіваємось, що пройдемо складний час із найменшими втратами"

Пандемія і карантинні обмеження, пов’язані з нею, боляче вдарили по середньому та малому бізнесу. Деякі з таких підприємств змушені переформатовуватися, уніфіковувати витрати, звільняти персонал і, на жаль, закриватися.