Український стартап отримав 320 тисяч доларів інвестицій

Вівторок, 9 серпня 2016, 15:55

Платформа оренди житла в Каліфорнії Rentberry, заснована українцями, привернула 320 тисяч доларів додаткових інвестицій від компаній Google, WP Global Partners і Boston Venture Fund.

Про це повідомляє AIN.UA.

"Ці гроші ми плануємо витратити на розробку нових фіч, а також на маркетинг продукту", - заявив СЕО стартапу Олексій Любинський.

Rentberry - це платформа для довгострокової оренди житла в США. Всі процеси - перегляд квартири, підписання договорів і щомісячні платежі - відбуваються онлайн, також орендодавець може перевірити з його допомогою кредитну історію орендаря.

На сайті можна пропонувати свою ціну за квартиру, буквально перетворюючи процесс здачі-оренди в аукціон.

"Оскільки в Сан-Франциско, Нью-Йорку, Лос-Анжелесі та інших великих містах дуже висока конкуренція на житло, така функція може стати для орендодавців справжньою золотою жилою", - пише видання.

Угода доповнила перший раунд інвестицій в Rentberry - в грудні 2015 року стартап залучив 845 тисяч доларів від світових інвесторів і отримав оцінку в 3 млн доларів, не маючи готового продукту.

Таким чином, суммарно Rentberry привернула інвестиції на загальну суму 1,17 млн доларів. Запуск платформи відбувся лише в травні, післячого на Rentberry звернули увагу ряд популярних ЗМІ в Америці, середяких CBS, Vanity Fair, Independent і інші.

"Після вдалого запуску проекту, освітлення в топових американських ЗМІ, до нас почали самі звертатися інвестори. Додаткове фінансування компанія Rentberry отримала протягом трьох тижнів", - повідомив AIN.UA Любинський.

За його словами, в стартап хотіли вкластися інвестори з Азії, Америки, Європи та СНД, але засновники дуже ретельно підходять до вибору інвесторів. Для початку вирішили відразу відсікти інвесторів з СНД і приймати пропозиції тільки від міжнародних інвесторів.

"Сумарно ми могли б підняти набагато більше грошей. У всіх наших інвесторів дуже добрі зв'язки, потрібна нам технічна або бізнес експертиза, а також сильне бажання змінити в кращу сторону сектор оренди нерухомості", - говорить Любинський.

Нагадаємо, Rentberry заснували українці Олексій Любинський, Лілія Остапчук та Арсен Костенко. Велика частина команди знаходиться в Києві, троє - в Сан-Франциско.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!