Суд скасував ліквідацію банку "Союз"

Понеділок, 18 липня 2016, 10:02

Окружний адміністративний суд Києва визнав недійсним рішення Нацбанку від 28 квітня про повторну ліквідацію банку "Союз".

Про це повідомили FinClub в прес-службі регулятора.

"Окружний адміністративний суд Києва 12 липня задовольнив позов у повному обсязі. НБУ готує апеляційну скаргу", - повідомили в прес-службі.

Як зазначається у рішенні суду, суддів здивував той факт, що в акті безвиїзного нагляду від 15 березня вказано десять порушень, але в суд НБУ подав інформацію тільки про три порушення, а під час судового засідання 22 червня зміг чітко назвати тільки два порушення.

Суд 12 липня вирішив зобов'язати Нацбанк відновити роботу "Союзу" в якості діючого банку, повернути його в усі інформаційні системи, до яких "Союз" був приєднаний.

Вперше Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував рішення Нацбанку про ліквідацію ще 28 березня, але НБУ 28 квітня повторно ліквідував банк. Після цього Сергій Дядечко повторно подав позов.

Як відомо, 16 березня Національний банк ухвалив рішення провідкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку "Союз" за вчинене систематичне порушення законодавства у сфері фінансового моніторингу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!