СБУ знову прийшла з обшуком до офісу Lucky Labs

Вівторок, 12 квітня 2016, 18:22

Служба безпеки проводить обшук в одному з офісів "Ем Айті Компані", до складу якої входить компанія Lucky Labs - розробник програмного забезпечення. 

Про це пише AIN.

За словами співробітниці компанії, причини обшуку невідомі.

Юрист компанії стверджує, що обшук проводиться з порушенням процесуальних норм - перевіряються особисті речі, а також інвентар компанії у пошуках "якихось документів".

Обшук підтвердила і Марія Лісова, директор з персоналу Lucky Labs. За її словами, співробітники СБУ прийшли в офіс, не пред'явили конкретних обвинувачень і почали шукати документи.

Обшук проводиться в другому офісі компанії, розташованому на вул.Краківській. Невідомо, чи проводиться паралельний обшук в офісі у БЦ "Леонардо".

Раніше СБУ випустила прес-реліз, де повідомила про "припинення нелегального онлайн-бізнесу, через який фінансувалися терористи".

Згідно з прес-релізом, СБУ вилучила техніку, а компанією керують росіяни, які "надприбутки від азартного бізнесу виводили в офшорні компанії і на рахунки в РФ".

У Lucky Labs стверджують, що нічого не чули про цю заяву. Чи пов'язана вона з цим обшуком, стверджувати не можна.

Як відомо, у жовтні 2015 року у головний київський офіс компанії Lucky Labs прийшла податкова з обшуком.

Lucky Labs - великий розробник ігор зі штатом понад 300 осіб і п'ятьма офісами в різних країнах - в Києві, Москві, Одесі, на Кіпрі і Мальті. Київський офіс є головним. На рахунку у Lucky Labs понад 90 випущених ігор.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!