Путін підписав закон про призупинення ЗВТ з Україною і вніс поправки

Середа, 30 грудня 2015, 16:36

Президент РФ Володимир Путін підписав закон про призупинення договору про зону вільної торгівлі (ЗВТ) щодо України, зробивши виняток у частині мита при експорті газу.

Відповідні документи розміщені на офіційному порталі правової інформації в середу, передає "РИА Новости".

Як відомо, президент РФ раніше підписав указ про припинення договору про ЗВТ щодо України, ініціював прийняття відповідного закону і в середу підписав його.

Водночас, як відзначає агентство, Путін видав указ, яким призупинив дію двох цих документів щодо мита при експорті газу.

"Міністерству закордонних справ Російської Федерації направити депозитарію та учасникам Договору... повідомлення про часткове відновлення його дії відносно України", — йдеться в тексті указу.

Раніше повідомлялося, що Держдума РФ призупинила дію договору про вільну торгівлю з Україною в рамках ЗВТ СНД. Пізніше аналогічне рішення схвалила і Рада Федерації.

Договір про зону вільної торгівлі був підписаний державами-учасниками СНД 18 жовтня 2011 року.

У середу український уряд затвердив контрзаходи проти російського ембарго. Зокрема, прийнято дві постанови: про заборону ввезення російських товарів з 10 січня 2016 року, а також про введення імпортних торговельних мит з 2 січня.

Європейська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!